Zaměříme se na kategorii health care, říká Zuzana Blažek z CM Trade Via

-29. února 2024-

„Pro společnost CM Trade Via byl rok 2023 obdobím významných změn. Firma procházela automatizačními procesy, zefektivňujícími různé oblasti od expedice až po rychlejší zpracování objednávek. V neposlední řadě se musela adaptovat na výrazný pokles poptávky na maloobchodním trhu,“ říká nová jednatelka CM Trade Zuzana Blažek. Navzdory poklesu celého trhu se jí podařilo zvýšit tržby o 20 % a společnost připravuje na expanzi na Slovensko a do Maďarska. 

Jaký byl pro CM Trade Via rok 2023?

Byl především výzvou, hlavně v turbulentním prostředí e-comerce. Nákupní chování se změnilo a museli jsme na to rychle reagovat. V praxi to znamenalo značné úsilí celého týmu. Bojovat cenou nikdy nebyla naše obchodní strategie, proto jsme se zaměřili na posilování prodejních benefitů, vylepšení zákaznického servisu a péči jak o maloobchodní partnery, tak i konečné spotřebitele.

Jaké jsou firemní plány pro letošní rok? 

Od 1. ledna 2024 se společnost CM Trade spojila se svým dlouholetým maloobchodním partnerem Boneco CR. S fúzí se naše portfolio rozšířilo o švýcarské značky Boneco Healthy Air a Rossmax. S převzetím zastoupení značky Rossmax se CM Trade nově pouští také do segmentu tlakoměrů a teploměrů. Pro rok 2024 máme jasný plán zaměřit se na kompletní portfolio našich specializovaných značek, zejména v kategoriích Health Care. Budeme pokračovat v teritoriální expanzi a soustředíme se na kvalitu a inovace našich produktů.

A vaše osobní plány pro letošní rok?

Chci klást větší důraz na stabilizaci procesů. Od roku 2019 zažívá společnost každý rok velké změny. Rozrostli jsme se, zdvojnásobili tržby, začali spolupracovat s velkými partery, a to přineslo řadu procesních i personálních změn. Byl to velký tlak na celý tým. Po období intenzivního růstu je teď klíčové zajistit stabilitu a pohodu našeho týmu.

K pozici ředitelky jste od začátku roku 2024 přijala také post jednatelky společnosti. Co vás na práci v CM Trade Via baví?

Přišla jsem z velmi dynamického prostředí fullservisové marketingové agentury do ještě turbuletnějšího prostředí e-comerce a velkoobchodní distribuce. V CM Trade mě baví různorodost sortimentu a především lidé. Silný kolektiv a spolupráce s týmem jsou pro mě klíčové. Práce je pro mě radost, protože máme skvělý tým lidí, s nimiž je radost trávit čas.

A co vás baví v osobním životě?

Zbožňuji cestování a aktivní relaxaci ve formě extrémních sportů. Ať už je to kiteboarding na vodě či sněhu, freeriding nebo adrenalinová jízda na horském kole. Je to můj nejosvědčenější způsob, jak získat nový impuls. Co mě však nejvíce naplňuje, je sdílení těchto zážitků s mou rodinou. S manželem a dětmi jedeme v tomto na společné vlně.

12 % p. a.

Očekávaný  výnos

5 a více let

Trvání

125 000 EUR nebo 1 000 000 Kč

Minimální investice

0–5 %

Vstupní poplatek

Kontakt

Mám zájem o odběr newsletteru

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Zaškrtávací políčka

Fakturační údaje:
ADAX Fond firemního nástupnictví SICAV, a.s. 
Sídlo: Na Florenci 23, Praha 1
IČO: 10735551

Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka
8529, dne 7. dubna 2021