Pavel Kudlík je novým finančním ředitelem ADAX

-23. února 2024-

Pavel Kudlík se na pozici finančního ředitele připojil k týmu ADAX, kam přináší bohaté zkušenosti a znalosti, které získal během více než dvacetileté profesní dráhy v ekonomii podniku.

Působil jako společník a jednatel v auditorské, daňové a účetní kanceláři a v letech 2010 až 2020 byl auditorem zapsaným v Komoře Auditorů ČR. Od roku 2009 je také soudním znalcem v oboru oceňování podniků a cenných papírů.

V minulosti, jako skupinový finanční ředitel holdingu Vendeavour a člen investičního výboru fondu kvalifikovaných investorů zaměřeného na private equity, prokázal svou schopnost vést a inovovat ve finančním řízení.

Pavel prokázal svůj talent ve více rolích, kdy detailně analyzoval a ocenil desítky společností, navrhoval holdingové struktury, vedl transformace obchodních společností a aktivně se podílel na akvizičních a divestičních procesech. Jeho moderní přístupy ve finančním řízení společností a komplexní vzdělání, získané na Masarykově univerzitě v Brně, Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, Vysoké škole ekonomické v Praze a v profesním vzdělávacím programu Komory auditorů ČR, jsou pro ADAX velkým přínosem.

12 % p. a.

Očekávaný  výnos

5 a více let

Trvání

125 000 EUR nebo 1 000 000 Kč

Minimální investice

0–5 %

Vstupní poplatek

Kontakt

Mám zájem o odběr newsletteru

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Zaškrtávací políčka

Fakturační údaje:
ADAX Fond firemního nástupnictví SICAV, a.s. 
Sídlo: Na Florenci 23, Praha 1
IČO: 10735551

Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka
8529, dne 7. dubna 2021