David Fogad byl jednou z hvězd fesivalu Innovations United

-10. listopadu 2023-

Investiční a správní ředitel fondu firemního nástupnictví ADAX David Fogad se představil hned v několika rolích v rámci summitu Innovations United. V panelu zaměřeném na oblast financí a investic v Evropě vystupoval jako moderátor, inspirativní byl také jako člen několika diskusních panelů.


Svou erudici tak mohl projevit jak při diskusi o výhledu světové ekonomiky v roce 2024, kde mu partnery v debatě byli například Tomáš Olexa z České národní banky, Katarína Kakalíková, director Government Engagement ve společnosti Mastercard, Michal Májek, CEO a člen představenstva Tatra Asset Management nebo hlavní ekonom investiční skupiny Natland Petr Bartoň.

Diskuse nabídla zasvěcenou debatu o současných finančních výzvách. Zároveň se řečníci v jejím průběhu věnovali rozboru současných finančních výzev, zkoumání dynamických investičních strategií ale také odhalování cest, kterými je možné podpořit startupy a škálovatelnost podnikání.


Díky svým znalostem a zkušenostem byl David Fogad také aktivním řečníkem v rámci panelů zaměřených na budoucnost platebních technologií v Evropě a na vztah mezi bankovním systémem a fintechem. K jeho kolegům při zajímavých debatách patřili Martin Kobza z České spořitelny, Zuzana Paulovics, která vede akcelerační program pro startupy START IT v ČSOB, Michal Prazny, viceprezident prodeje a obchodu v Global Payment Europe, Dan Smith, provozní ředitel společnost Jimmy Technologies nebo Daniel Zeman, šéf front end týmu Partners Banky.

12 % p. a.

Očekávaný  výnos

5 a více let

Trvání

125 000 EUR nebo 1 000 000 Kč

Minimální investice

0–5 %

Vstupní poplatek

Kontakt

Mám zájem o odběr newsletteru

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Zaškrtávací políčka

Fakturační údaje:
ADAX Fond firemního nástupnictví SICAV, a.s. 
Sídlo: Na Florenci 23, Praha 1
IČO: 10735551

Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka
8529, dne 7. dubna 2021